REJESTRACJA on-line


Chętnie pomożemy Ci umówić termin wizyty. 

Wystarczy, że wpiszesz swój nr telefonu,
a oddzwonimy do Ciebie.
Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb gabinetu
DentalCare zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

Kreator formularzy by JoomlaShine
SlideBar

  

Kontakt

 

ul. Barona 30

43-100 Tychy

 

Umów się na wizytę
Tel.   32 788 18 19
Kom. 791 66 99 96

HomeNasz zespół

Nasz zespół

Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kongresach i kursach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Są członkami towarzystw naukowych i stowarzyszeń, aby móc być na bieżąco z rozwojem poszczególnych gałęzi stomatologii…

      LEKARZE
   
   Dr Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - 
lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z dziedziny ortodoncji odbyła w Krakowie.
Ortodoncja jest jej życiową pasją.
Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie. Posiada duże doświadczenie w mikroimplantologi , które mogą stanowić alternatywę operacji i redukują konieczność ekstrakcji podczas leczenia.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.
Dr Magdalena Patrycja Pniok jest jedną z kilku autoryzowanych w Polsce osób współpracujących ze szwajcarskim laboratorium, które opatentowało ceramiczno-cyrkonowe licówki, których zastosowanie nie wymaga szlifowania zębów.
Pani doktor prowadzi konsultacje SMILE DESIGN, podczas których po dokładnym wywiadzie medycznym, poznaniu potrzeb i oczekiwań pacjenta, powodów niezadowolenia (szpary, stłoczenia, przebarwienia, braki zębowe, starcia zębów, zmarszczki, bruzdy), badaniu, wykonaniu zdjęć i modeli przedstawia obszerny zestaw metod poprawiających estetykę uśmiechu, upiększających i odmładzających dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta. Daje możliwość uzyskania młodszego, bardziej atrakcyjnego wyglądu bez względu na wiek.
Pani doktor specjalizuje się także w medycynie estetycznej.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.


   

   Dr Małgorzata Żak 
lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.
Specjalizacją Pani doktor jest endodoncja, zaawansowana protetyka, stomatologia estetyczna i ortodoncja. Prowadzi kompleksowe zabiegi zmiany i upiększania uśmiechu. Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Każdy pacjent traktowany jest niezwykle miło, spokojne podejście Pani doktor sprawia, że każdy stres znika. Prowadzi leczenie Pacjentów, którzy ze względu na strach przed dentystą odraczali leczenie przez wiele lat.
W wolnym czasie Pani doktor przede wszystkim poszerza swoje umiejętności i wiedzę.


   
     Dr Paweł Nawrot - lekarz dentysta 

Absolwent Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej CMUJ w Krakowie.

Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. To wszystko gwarantuje Państwu najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur.Jednym z atutów doktora jest znakomite podejście do dzieci , tych małych jak i starszych.
Poza stomatologią interesują go podróże oraz motoryzacja.


   
     Dr Anna Aksamit lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.
Pani doktor głównie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją jak i protetyka.
Jej łagodne podejście bardzo dobrze wpływa na zestresowanych pacjentów.


   
   Dr Łukasz Kwolek - lekarz dentysta

Absolwent Sląskiej Akademii Medycznej w 2006 roku. Umiejętności praktyczne i teoretyczne zdobywał w wielu prywatnych gabinetach na terenie całego kraju. Jego pasją jest mikrostomatologia, leczenie kanałowe, chirurgia przyzębia oraz szeroko rozumiana estetyka. Każdy zabieg wykonywany przez doktora odbywa się w powiększeniu co gwarantuje dokładność i większą przewidywalność leczenia.

Jest członkiem:
PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne)
ESE (Europejskie Towarzystwo Endodontyczne)
PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne)
Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

Jest także uczestnikiem List Dyskusyjnych endododncja, dentonet, rxroots, endoimplantalgorithm.

Dokładne planowanie i przedstawienie za i przeciw to wizytówka doktora. Oczywiście najważniejszy jest uśmiech i zrelaksowanie aby czas na fotelu szybko minął.

W wolnym czasie interesuje się podróżami, fotografią, motoryzacją oraz kulturą dalekiego wschodu.


   
     Dr Marek Światowski - lekarz dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.
Specjalizuje się w ortodoncji jak i chirurgii. Bardzo skrupulatny i dokładny. Odpowie na każde pytanie.

 


   
 

   Dr Bartłomiej Matraszek lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na wydziale Lekarsko-Dentystycznym.
Głównym ukierunkowanie doktora to endodoncja i zaawansowana protetyka. Do każdego pacjenta podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością. Każdy etap leczenia jest dokładnie omawiany przez doktora więc nic nie jest zaskoczeniem dla pacjenta.

 

   
     Dr Dagmara Czapla lekarz dentysta

Specjalizuje się w zakresie endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Z wizyty na wizytę uśmiechy jej Pacjentów pięknieją i zmieniają się nie do poznania.
Niezwykle duże doświadczenie kliniczne.
Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością.
Również najmłodsi Pacjenci bardzo chętnie wracają na wizyty.
W wolnych chwilach Dr czapla poszerza swoja wiedzę i umiejętności.

   
     Dr Igor Koplejewski - lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbył w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Głównie zajmuje się stomatologia zachowawczą  ale także  protetyka jak i endodoncją. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z najmłodszym pacjentami, dla tego bardzo chętnie do niego wracają. 
   
     Dr Maciej Nowiński - lekarz dentysta
   
      ASYSTENTKI
   
   Katarzyna Magdzik – Higienistka Stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Zawodowej na kierunku Higienistka Stomatologiczna.
W pracy jest osobą szybka w swoich działaniach oraz sumienna. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentami a zwłaszcza dziećmi dzięki temu wizyty u nas staja się wesołe i przyjemne. Bardzo często asystuje dr Magdalenie Pniok gdyż na stanowisku Asystenki Ortodontyznej sprawdza się doskonale.
Prywatnie w czasie najchętniej spędza czas z rodzina , na wspólnych spacerach oraz wycieczkach.

   
   Dominika Mackiewicz
   
   Sandra Gondzik – Asystentka Stomatologiczna

Zawsze uśmiechnięta czym wzbudza zaufanie pacjentów. Asystowanie przy zabiegach, chirurgicznych jak i endodontycznych ma w małym palcu. Praca daje jej bardzo dużą satysfakcje co prowadzi do ciągłego poszerzania swojej wiedzy.
   
 

   Ewelina Bryńska

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Katowicach na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Posiada bardzo duże doświadczenie i zawsze służy dobrą radą. Jest bardzo dokładna i precyzyjna. Świetnie tez sprawdza się jako Asysta Chirurgiczna.
W wolnym czasie dużo podróżuje.

 

   
 

   Ewa Górny  – Asystentka Stomatologiczna

Jest osobą spokojną i zrównoważona . Bardzo sumienna i dokładna, zawsze uśmiechnięta. Przy asyście sprawdza się znakomicie, każdy zabieg przy jej pomocy idzie płynnie i bezstresowo dla pacjenta.